E-commerce

Ulotki reklamowe to jedna z najpopularniejszych form reklamy bezpośredniej. Bardzo dobrze sprawdza się przy otwarciu nowych sklepów czy punktów usługowych, a także przy promocji nowej oferty lub promocji. Zanim zdecydujesz się na kolportaż materiałów reklamowych, musisz zająć się projektowaniem i drukiem ulotek. Jeśli zależy ci na wysokiej jakości usług i szybkim dostarczeniu ulotek do klientów i skrzynek pocztowych w blokach i domkach jednorodzinnych, najlepiej zlecić te działania profesjonalnym firmom zatrudniających grafików, roznosicieli ulotek i korzystających ze sprawdzonych drukarni. Taką firmą jest m.in. operator pocztowy Ulotki24.

Projektowanie ulotki reklamowej – co musisz wiedzieć?

Handel e-commerce to jedna z branż korzystających na co dzień z ulotek reklamowych. Pierwszym krokiem przy projektowaniu materiałów reklamowych (broszur, ulotek, katalogów, plakatów) jest wybór odpowiedniego formatu (np. ulotka DL, ulotka A5, plakat B1, plakat A1). Następnie należy zadbać o odpowiednią oprawę graficzną. To zadanie najlepiej jest zlecić profesjonalnym grafikom, którzy nie tylko zadbają o unikalny, nieszablonowy projekt ulotki, ale także o odpowiednie rozmieszczenie treści,  dobór kolorów i ogólną estetykę wykonania.

Estetycznie i starannie wykonany projekt ulotki jest niezbędny do tego, aby po wydruku ulotka wyglądała solidnie i zwracała uwagę odbiorców na dłużej niż kilka sekund. Zwróć również uwagę na to, aby po wykonaniu projektu zostały Ci przekazane do niego prawa autorskie. To standardowa praktyka w Ulotki24. Dzięki temu będziesz mógł bez obaw drukować swoje ulotki, kiedy chcesz i ile chcesz.

Jak szybko dostarczyć ulotkę do rąk odbiorców?

Ulotki24 zajmuje się nie tylko kreacjami graficznymi materiałów reklamowych, ale także drukiem ulotek w sprawdzonej drukarni online. Możemy wydrukować dla Ciebie także gotowe projekty ulotek. Takie ulotki mogą zostać dostarczone bezpośrednio do naszej firmy. A co za tym idzie, ich kolportaż rozpocznie się bardzo szybko. Ulotki zostaną dostarczone do rąk Twoich odbiorców, a Twoje zyski zaczną rosnąć!

Jakie są formy kolportażu ulotek reklamowych?

Ulotki24 to profesjonalny operator pocztowy o numerze B-00638. Zajmujemy się dystrybucją materiałów reklamowych w każdej ilości. Możesz zlecić nam jednorazowy kolportaż ulotek reklamowych lub zdecydować się na stałą, regularną współpracę.

Współpracujemy z najbardziej uznanymi markami, takimi jak Biedronka, Bel-Pol, Elzamech. Zajmujemy się także kolportażem ulotek samorządowych i wyborczych. Dostarczamy materiały reklamowe do skrzynek pocztowych w domkach jednorodzinnych i blokach w małych i dużych miejscowościach (w tym również w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Nowym Targu, Radomiu, Szczecinie, Lublinie, Poznaniu). Oferujemy między innymi:

  • Kolportaż punktowy – dostarczenie ulotek reklamowych do konkretnych punktów w rejonie dystrybucji np. szkół, przedszkoli, galerii handlowych, szkół wyższych, ośrodków zdrowia, urzędów, szpitali, aptek itp.
  • Kolportaż bezadresowy i adresowy – materiały reklamowe umieszczane są w skrzynkach pocztowych w blokach i domkach jednorodzinnych.
  • Wydawanie ulotek klientom i przechodniom przez profesjonalnych roznosicieli ulotek oraz hostessy.
  • Plakatowanie słupów reklamowych oraz tablic informacyjnych.

Gwarantujemy profesjonalny kolportaż materiałów reklamowych oraz weryfikację pracy naszych pracowników. Dbamy o to, aby dostępne dla klientów raporty były szczegółowe i zawierały wszelkie niezbędne informacje. Stosujemy kilka etapów weryfikacji rzetelnego roznoszenia ulotek. Szczegółowy zakres oferty kolportażu oraz projektowania ulotek reklamowych, a także cennik można uzyskać po kontakcie z naszym przedstawicielem.