Firma kredytowa

Kredyty, Pożyczki, Finanse – jak zrobić dobrą ulotkę ?

Kredyty dla osób fizycznych i kredyty dla firm i przedsiębiorców cieszą się bardzo dużą popularnością. Finansowanie większych wydatków jest po prostu łatwiejsze z pomocą finansową odpowiednich instytucji. Popularność banków, parabanków i firm pożyczkowych nie słabnie więc nawet mimo wysokich stóp procentowych. Jednym ze sposobów na reklamę kredytów i pożyczek jest kolportaż ulotek reklamowych oraz materiałów promocyjnych upoważnionej instytucji. Szukasz inspiracji na ulotkę reklamową usług kredytowych? Potrzebujesz pomocy przy odpowiednim kolportażu? Ulotki24 wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom i oferuje kompleksowe usługi z zakresu kreacji graficznych ulotek reklamowych, druku materiałów reklamowych oraz kolportażu!

Jak powinna wyglądać ulotka reklamująca usługi kredytowe?

Odpowiednio zaprojektowana kreacja graficzna na ulotce powinna być czytelna i jednoznaczna. Ponieważ na ulotce reklamowej zamieszcza się zazwyczaj niewielką ilość treści, należy zwrócić uwagę na to, aby były one proste i zrozumiane dla odbiorców. Stosowanie języka korzyści to nie wszystko. Ważne jest również to, aby używać języka odpowiedniego dla danej grupy docelowej, do której skierowana jest reklama.

To istotne również ze względu na wymagania Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKIK). Zgodnie z jego wytycznymi reklama, w tym również ulotka reklamowa, nie powinna wprowadzać w błąd, a treści na niej zawarte muszą być możliwe do rozczytania. Oznacza to, że nie możesz stosować np. bardzo małej czcionki albo koloru liter zlewającego się z tłem grafiki. Za niedopuszczalne uważa się m.in. połączenia białych liter i żółtego tła lub niebieskich liter i czarnego tła. W przypadku plakatów i reklamy outdoorowej minimalna wielkość tła pouczenia prawnego to 20% powierzchni reklamy.

Dla twórców ulotek reklamowych branży kredytowej sprawia to duże wyzwanie. Konieczność poinformowania odbiorców np. o wysokości rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania i końcowych kosztach kredytu może zająć wiele miejsca. A przecież ulotka reklamowa posiada niewielki format (np. A6, DL) i co do zasady, ilość treści ogranicza się na niej do minimum. Jak w takiej sytuacji zmieścić wszystkie niezbędne dla klientów informacje? Zareklamować swoje usługi, a jednocześnie pouczyć o podstawach prawnych? Skąd pewność, że wielkość czcionki i jej kontrast jest odpowiedni i nie zostanie zakwestionowany przez UOKIK?

Profesjonalne kreacje graficzne ulotek i wydruk

Najlepiej zlecić te zadania profesjonalnym grafikom, którzy stosują unikatowe, nieszablonowe rozwiązania. Ulotki24 zatrudnia najlepszych grafików oraz user experience designer, którzy stworzą dla ciebie niepowtarzalną grafikę i zaprojektują wyróżniające się ulotki, plakaty, broszury reklamowe, teczki ofertowe, czy wizytówki. Zadbają oni o odpowiednie rozmieszczenie treści oraz obecność na ulotce wszelkich niezbędnych informacji związanych z dobrymi praktykami w zakresie standardów reklamowania kredytu konsumenckiego. Oferujemy także profesjonalny druk ulotek w sprawdzonej drukarni internetowej.

Kolportaż materiałów reklamowych usług kredytowych

Po zaprojektowaniu i wydrukowaniu ulotek należy postawić na profesjonalny kolportaż materiałów reklamowych. Takie działania również możesz zlecić operatorowi pocztowemu Ulotki24. W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • Kolportaż punktowy – do określonych instytucji, szkół, urzędów;
  • Dystrybucję bezadresową – niezaadresowaną do konkretnego odbiorcy, ulotki umieszczane są w skrzynkach pocztowych domków jednorodzinnych oraz bloków;
  • Kolportaż adresowy – skierowaną do konkretnego odbiorcy, ulotki i materiały reklamowe zaadresowane imiennie;
  • Wydawanie ulotek klientom i przechodniom.

Stawiamy na profesjonalne i sprawdzone usługi związane z kreacjami graficznymi ulotek i ich kolportażem w określonym rejonie dystrybucji. Pracę roznosicieli ulotek i hostess weryfikujemy na kilka sposobów, dzięki czemu możemy zagwarantować naszym klientom najwyższą jakość wykonanych usług. Usługi profesjonalnego roznoszenia ulotek świadczymy w największych miastach w Polsce (m.in.: Warszawa, Kraków, Poznań, Gdynia, Radom, Lublin), a także w mniejszych miejscowościach i na terenach miejsko – wiejskich.