Ulotki wyborcze

Ulotki wyborcze to nieodzowny punkt wszelkich kampanii wyborczych. Już na kilka tygodni przed planowanymi wyborami na ulice polskich miast i do skrzynek pocztowych w blokach i domkach jednorodzinnych trafiają ulotki poszczególnych partii politycznych i ich kandydatów. I nic dziwnego. Profesjonalny kolportaż materiałów reklamowych to wciąż najlepszy sposób na szybkie i sprawne dotarcie do nawet największych grup docelowych w każdej grupie wiekowej (także osób wykluczonych cyfrowo). Zakres rozdawania ulotek w przypadku kolportażu wyborczego może być bardzo szeroki. Często łączy się przy tym kolportaż bezadresowy, kolportaż punktowy i wręczanie ulotek klientom i przechodniom. A jak powinna wyglądać kreacja graficzna ulotki wyborczej?

ulotki wyborcze

Co wyróżnia ulotki wyborcze?

Kreacje graficzne ulotek wyborczych znacząco różnią się od projektów ulotek reklamowych np. sklepów, punktów usługowych czy restauracji. Zazwyczaj znajduje się na nich niewielka ilość treści. Często jest ona ograniczona do chwytliwego hasła wyborczego, imienia i nazwiska kandydata, nazwy partii, z której startuje oraz numeru na liście wyborczej. Grafika z kolei ograniczona jest do zdjęcia kandydata na jednolitym tle. Takie ulotki wyglądają profesjonalnie i wzbudzają zaufanie wyborców. Wydawać by się mogło, że w takiej sytuacji nie ma miejsca na różnorodność czy oryginalność. Nic bardziej mylnego!

Jak stworzyć profesjonalną kreację graficzną ulotki wyborczej?

W takiej sytuacji tym bardziej należy postawić na unikalność! Tylko wtedy kandydat będzie w stanie zostać zapamiętany przez wyborców. A także wyróżnić się w pozytywny sposób. W okresie kampanii wyborczych nie warto oszczędzać na ulotkach. Kreację graficzną ulotki najlepiej zlecić profesjonalnym grafikom. Sprawdzone i doświadczone osoby zatrudnia firma Ulotki24, która posiada już przeszło 10-letnie doświadczenie w tym zakresie. Nasi graficy stawiają na unikalność i nowoczesność. Korzystają z najlepszych programów graficznych i zawsze biorą pod uwagę, potrzeby i wartości klienta.

Zadbamy o to, aby ulotki wyborcze były odpowiednio zaprojektowane. Co istotne, przekażemy ci prawa autorskie do wykonanego projektu. Płacisz raz – drukujesz, ile chcesz! Zajmujemy się także drukiem ulotek, drukiem plakatów i innych materiałów reklamowych w sprawdzonej drukarni internetowej z bezpłatną dostawą za 0 zł.

ulotki wyborcze druk

Profesjonalne roznoszenie ulotek wyborczych – na co zwrócić uwagę?

W przypadku ulotek wyborczych kluczowe znaczenie ma również szybka dystrybucja. W krótkim okresie kampanii przedwyborczej ulotki muszą trafić do szerokiego grona odbiorców. Operator pocztowy Ulotki24 oferuje szeroki zakres rozdawania ulotek oraz plakatowania. W tym kolportaż bezadresowy, kolportaż punktowy, kolportaż adresowy oraz wręczania ulotek klientom i przechodniom.

W ten sposób kandydaci zarówno największych partii politycznych (PIS, PO, NL, SP, PSL, Konfederacja, Lewica Razem, Nowoczesna), jak i tych nieco mniejszych (PL2050, Kukiz 15, Porozumienie, Partia Zieloni, Inicjatywa Polska), mogą dotrzeć do swoich odbiorców i zaprezentować swój program. Ulotki24 jest operatorem pocztowym, który dba nie tylko o profesjonalne roznoszenie ulotek, ale także sposób weryfikacji kolportażu.

Stosujemy kilka metod weryfikacji pracy roznosicieli ulotek i hostess, które przedstawiamy w obszernych raportach z kolportażu dla klientów. Dzięki temu masz pewność, że Twoje profesjonalnie zaprojektowane i wydrukowane ulotki, trafiły do odbiorców w danym rejonie kolportażu. Kolportaż materiałów reklamowych prowadzimy na terenie największych miast w Polsce (Warszawa, Poznań, Szczecin, Łódź, Kraków, Olsztyn, Gdańsk, Gdynia, Lublin, Radom), a także na terenie obszarów wiejsko-miejskich i wiejskich).