Druk ulotek

Druk ulotek 

W naszej ofercie znajdą Państwo szybki i tani druk ulotek w sprawdzonej drukarni internetowej. Wydruk ulotek wykonywany jest na wysokiej jakości papierze w wielu możliwych formatach (w tym również niestandardowych) do wyboru. Dzięki temu mogą Państwo dopasować swoje materiały reklamowe do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Nasi doświadczeni pracownicy dokładają wszelkich starań, aby zlecenie zostało wykonane szybko i z zachowaniem należytej staranności. Gwarantujemy ekspresową realizację w 24h z wysyłką za 0 zł. Naszym klientom, do których należą tak uznane marki, jak Biedronka, Orange Polska czy mBank świadczymy kompleksowe usługi przygotowania, druku online oraz dystrybucji ulotek i innych produktów reklamowych.

druk ulotek

Katalog produktów

Posiadamy szeroką gamę produktów, które jesteśmy w stanie przygotować w naszej drukarni internetowej. Oferujemy zarówno druk cyfrowy, jak i offsetowy. Wśród nich znajdą Państwo między innymi:

  • Ulotki (A4, A6, A5, DL);
  • Ulotki składane;
  • Wizytówki (drukarnia offsetowa);
  • Wizytówki składane;
  • Pocztówki;
  • Katalogi;
  • Plakaty;
  • Rollupy;
  • Ścianki wystawiennicze.

Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem i zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz cennikiem. Zajmujemy się także opracowywaniem projektów graficznych katalogów, teczek ofertowych, ulotek, ulotek składanych, wizytówek, kopert firmowych, plakatów, roll-up’ów i grafik do social mediów oraz stron internetowych. Przystosowujemy również dostarczone projekty graficzne do druku już od 70 zł!

Ile kosztuje druk ulotek?

Cena za druk ulotek zależy od kilku czynników m.in. nakładu i formatu materiałów reklamowych. Co do zasady im większy nakład, tym niższa cena za druk jednej ulotki. Druk ulotek w Warszawie przy standardowym formacie A6 i nakładzie powyżej 1000 sztuk kosztuje około 0,20 zł brutto za ulotkę. W przypadku wydruku ulotek na Allegro ceny te mogą być jeszcze wyższe i należy liczyć się z kosztem około 0,28 zł brutto za ulotkę. Ceny w naszej drukarni internetowej są konkurencyjne, a przy tym gwarantujemy wysyłkę za 0 zł oraz profesjonalne doradztwo w sprawie wydruku ulotek, oraz ich dystrybucji do potencjalnych klientów.

druk ulotek

Cennik ulotek

Po wydruku ulotek zajmujemy się rzetelnym i profesjonalnym kolportażem ulotek na terenach miejskich, wiejskich oraz miejsko-wiejskich. Ulotki roznosimy w całej Polsce. Dysponujemy aktualną bazą adresową GUS – TERYT. Jesteśmy w stanie dotrzeć do realnych klientów firmy. Cennik roznoszenia ulotek zależny jest od nakładu i formatu materiałów reklamowych, a także rejonu dystrybucji. Co istotne, mogą Państwo negocjować ceny z naszym przedstawicielem.

Na każdym etapie kolportażu dostarczamy szczegółowe raporty, dzięki którym zyskują Państwo 100% pewność, że przygotowane ulotki trafiły do rąk odbiorców. Stosujemy profesjonalną kontrolę wewnętrzną, co pozwala nam na korzystanie z usług profesjonalnych roznosicieli ulotek i hostess. W ramach kontroli stosujemy m.in. monitorowanie pracy roznosiciela ulotek przez supervisora, czy wskazanie tajemniczego adresu.